WIELKI QUIZ WIEDZY O JANIE PAWLE II

W dniu 21 maja 2018 r. odbędzie się w naszej szkole Wielki Konkurs Wiedzy o naszym Patronie Papieżu Polaku – Janie Pawle IIOczywiście większość pytań będzie dotyczyła życia i nauczania naszego patrona, ponieważ jednak w roku 2018 obchodzimy 100. rocznicę odzyskania niepodległości, nie zabraknie w quizie  odwoływań do ojczyzny, patriotyzmu i niepodległości w życiu i nauczaniu Papieża.

Jesteśmy dumni z tego, iż patronem naszej szkoły jest Jan  Paweł II, jeden z największych Polaków w dziejach naszego narodu, dlatego weźmy udział w tej szlachetnej rywalizacji, która przyniesie każdemu uczestnikowi wiele osobistych korzyści: pogłębienia wiedzy o Papieżu i poznanie Jego nauczania, które było szczególnie nakierowanie na młodzież. Przystąpieniem do konkursu również dajmy świadectwo naszej wdzięczności dla Tego, którego ceni i szanuje cały świat. Dla tych, którzy okażą się najlepsi organizatorzy przewidzieli  bardzo atrakcyjne nagrody. Klasa, której uczniowie zdobędą łącznie najwięcej punktów zdobędą puchar rywalizacji zespołowej.

 

Forma Quizu rozgrywanego drogą elektroniczną jest atrakcyjną formą konkursową i powoduje, iż każdy kto ma (lub pożyczy sobie) komórkę z dostępem do Internetu może wziąć w nim udział.  Szczegóły organizacyjne tj. godzina  i miejsce konkursu oraz szczegóły techniczne udziału poszczególnych uczestników organizatorzy podadzą do 15 maja.

Serdecznie zapraszamy do udziału.

Materiały, dzięki którym każdy będzie mógł dobrze przygotować się do Quizu są dostępne pod linkami poniżej

Logowanie do quizu

Materiały do konkursu -JAN PAWEŁ II

Regulamin Qwizu