Warsztaty edukacyjne dla przedszkolaków w ZSP

W murach Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim dbamy o to, aby już od najmłodszych lat rozwijać pasje młodych ludzi. W piątek 22 września dzieci z Niepublicznego Przedszkola „Kacperek”  odwiedziły ZSP. Młodzi Goście po powitaniu przez Dyrektora Szkoły dr Grażynę Dzidę i wykonaniu pamiątkowego zdjęcia udali się do specjalistycznych pracowni, gdzie mogli zgłębiać wiedzę dotyczącą świata doświadczeń chemicznych, a także uczestniczyć w zajęciach przygotowanych przez przyszłych mechaników samochodowych oraz fryzjerów.Nie zabrakło dociekliwych pytań i ogromnej chęci do samodzielnego wykonywania praktycznych zadań. Na odwiedzających ZSP ogromne wrażenie zrobiło nowoczesne, świetnie wyposażone chemiczne laboratorium, pracownie fryzjerskie oraz pracownie do zajęć praktycznych samochodowych, mieszczące się w nowym budynku warsztatów szkolnych. Na zakończenie pobytu w ZSP na uczestników warsztatów edukacyjnych czekała słodka niespodzianka przygotowana przez uczniów klas gastronomicznych. Realizatorami przedsięwzięcia byli nauczyciele ZSP: Agnieszka Leszak, Justyna Filipiak – nauczycielki chemii, Monika Mazur – nauczycielka przedmiotów fryzjerskich, Karol Michalak, Daniel Korczak, Wojciech Mackiewicz, Stanisław Kania – nauczyciele przedmiotów samochodowych, Karolina Ochnio – psycholog szkolny. Koordynatorem wydarzenia była Pani Agnieszka Leszak.