Władcy Olimpu w ZSP

Image Przy prawie pełnych trybunach odbyło się dzisiaj (17.04.2008) przedstawienie "Grecja kolebką cywilizacji europejskiej", w którym pod bacznym okiem mgr M.Iwańczuk, mgr A.Sokół i mgr J.Wójcik-Demianiuk w rolę władców Olimpu wcielili się uczniowie ZSP. 

 

Image W przedstawieniu w humorystyczny sposób przedstawiono bogów olimpijskich

Zeus – pan świata! Biznesmen pracujący w branży energetycznej….

Posejdon – olimpijski hydraulik. Dba, by we wszystkich kranach Hellady ciekła woda….

Hades – pan podziemi, tzw. typ spod ciemnej gwiazdy…..Image

Helios – to nie tylko marka starego polskiego telewizora kolorowego. Helios to także grecki bóg słońca, boski elektryk… 

Afrodyta – Miss Olimpu wszechczasów, bogini miłości. Typowa piękna blondynka … 

{youtube}Mqt9juKavP0{/youtube}

{youtube}cifbfTsClOw{/youtube} 

    wideo: H.Korolczuk 

Nie mniej zabawne były olimpijskie dyscypliny – zaś burzę oklasków widzowie zafundowali odtwórcy roli Adama Małysza, który szybował ponad sceną. Zdjęcia z przedstawienia można obejrzeć w galerii zdjęć.

Galeria zdjęć z przedstawienia 

Więcej kliknij tutaj