VII Rajd Pamięci Doroty i Andrzeja Miąskiewiczów

ImageVII Rajd Pamięci Doroty i Andrzeja Miąskiewiczów już za nami. Odbył się on w dniach 29-30 maja w Wisznicach. Rajd można uznać za bardzo udany. Naszą szkołę reprezentowało trzech uczniów : Kamil Mirosław (2 LC) oraz Paweł Grochowski biegający razem ze swoim klasowym kolegą Łukaszem Niewęgłowskim (1TG) . Turniej rozpoczął się około godziny 13, natomiast start pierwszego etapu zaczął się godzinę później. W pierwszym etapie mieliśmy do czynienia z tzw. „ pamięciówką ”. Polegało to na tym, że nie dostaliśmy mapy tylko musieliśmy ją zapamiętać, a w przypadku zapomnienia musieliśmy wrócić jeszcze raz na start i zobaczyć jeszcze raz tą mapę. Po etapie mieliśmy czas wolny który jak zawsze spędziliśmy aktywnie. Wieczorem odbyły się również 4 konkursy. „Abc Wisznic”, „Niespodziewanka”, Konkurs krajoznawczy, oraz konkurs ekologiczny.

Drugi dzień rajdu zaczął się od drugiego etapu. Tutaj już mieliśmy mapę. Ja oraz moi koledzy pobiegliśmy bez żadnych problemów. Po etapie wróciliśmy do szkoły gdzie mogliśmy podzielić się wrażeniami z etapu. Około godziny 17 poszliśmy na cmentarz uczcić pamięć państwa Miąstkiewiczów, a następnie udaliśmy się na mszę do kościoła. Gdy nas nie było w szkole zostały wywieszone wyniki marszy oraz konkursów.
Okazało się, że po raz kolejny wygrałem rajd. Niestety Paweł z Łukaszem mieli trochę mniej szczęścia ode mnie w 1 etapie i uplasowali się dopiero na 10 pozycji.

 mt_gallery:VII Rajd Pamięci Doroty i Andrzeja Miąskiewiczów. Foto:Kamil Mirosław

Więcej kliknij tutaj