VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy z Rachunkowości dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych

14  grudnia br. w Lublinie odbył się VI Wojewódzki Konkurs Wiedzy z Rachunkowości dla Uczniów Szkół Ponadgimnazjalnych zorganizowany przez Stowarzyszenie Księgowych Oddział Okręgowy w Lublinie oraz Zespół Szkół nr 1 im. Władysława Grabskiego w Lublinie.

W finale konkursu udział wzięli uczniowie szkół ekonomicznych z terenu województwa lubelskiego, a Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II reprezentowali: Olga Kochnio, Marta Niewęgłowska, Marek Sobieszek, Dominik Świderski i Paweł Zalewski.

Kapituła Konkursu wyróżniła 10 osób, jak podkreślono – najlepszych w województwie, a w tej dziesiątce znalazło się aż czterech uczniów ZSP:

Marek Sobieszek  – II miejsce,

Olga Kochnio – IV miejsce,

Paweł Zalewski  – VIII miejsce,

Marta Niewęgłowska – X miejsce.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.