VI Olimpiada Przedsiębiorczości i Zarządzania

Szesnastu uczniów klas ekonomicznych ZSP awansowało do eliminacji okręgowych VI Olimpiady Przedsiębiorczości i Zarządzania, które zostaną rozegrane 9 marca 2018 r. Organizatorem Olimpiady jest Wydział Zarządzania Politechniki Częstochowskiej.

Naszymi reprezentantami będą:

 1. Kinga Sposób
 2. Marek Sobieszek
 3. Radosław Głowniak
 4. Dominik Świderski
 5. Natalia Arasim
 6. Marcelina Hreńczuk
 7. Paulina Tchórzewska
 8. Sebastian Hordejuk
 9. Diana Kędracka
 10. Łukasz Klujewski
 11. Patrycja Wiśniewska
 12. Kamila Mróz
 13. Anita Sidelnik
 14. Damian Wylotek
 15. Kamil Wysokiński
 16. Klaudia Zalewska

Celem głównym Olimpiady jest zwiększenie zainteresowania problematyką gospodarczą i dostarczenie dodatkowej wiedzy ekonomicznej, służącej zrozumieniu zachodzących procesów gospodarczych. Ma ona również rozbudzić i wzmocnić wśród młodzieży postawy i zachowania przedsiębiorcze oraz zachęcić do studiowania na kierunkach ekonomicznych.

Życzymy powodzenia w dalszych zmaganiach.