VI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II Toruń 2018

Drodzy Przyjaciele ze szkół noszących imię Jana Pawła II.  

Szkoła Podstawowa Nr 4 z Oddziałami Dwujęzycznymi im Św. Jana Pawła II wraz ze Szkołą Podstawową nr 13 im. Jana Pawła II i Liceum Ogólnokształcącym nr 5  im. Jana Pawła II organizuje VI Ogólnopolski Konkurs Recytatorski Poezji Karola Wojtyły i o Janie Pawle II. 

Zapraszamy wszystkie szkoły noszące to zaszczytne imię, do rozpropagowania idei konkursu wśród swoich uczniów oraz zorganizowania etapów szkolnych. Zachęcamy do wzięcia udziału w tym przedsięwzięciu, przez wysłanie swoich najlepszych recytatorów do szkół organizujących etapy regionalne.  

VI konkurs odbędzie się w naszej szkole w dniach 7-8 kwietnia 2018. 

Życząc sukcesów we wszystkich etapach konkursu, i prawdziwej radości duchowej obcowaniu z poezją św. Jana Pawła II i jemu poświęconej.  

Dołączamy do pobrania:  

– Regulamin konkursu  

– Protokół etapu regionalnego 

Wyświetl dokument