VI Mistrzostwa Powiatu w pływaniu dziewcząt i chłopców

Image28 listopada 2015 r. na pływalni MOSiR w Radzyniu Podlaskim odbyły się VI Mistrzostwa Powiatu w pływaniu dziewcząt i chłopców w kategorii wiekowej 2003-2007 o Puchar Starosty Radzyńskiego.
Zawody rozpoczął prezes klubu Mariusz Antol oraz Zdzisław Janus życząc wszystkim wielu sukcesów oraz osiągnięcia najlepszych wyników.
W zawodach wzięło udział ponad 70 dziewcząt i chłopców na co dzień trenujących pod okiem trenerów Natalii Borysiuk i Jacka Dębskiego w klubie MULKS „Technik-Orion” przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim oraz zawodniczka ze Szkoły Podstawowej w Wohyniu. Zawodnicy mieli okazję rywalizować w 13 różnych konkurencjach we wszystkich kategoriach wiekowych.  Wielu z nich osiągając rekordy życiowe, plasując się na najwyższym stopniu podium. Nagrodzeni pływacy otrzymali pamiątkowe medale, statuetki i dyplomy oraz nagrody rzeczowe, a każdy uczestnik zawodów koszulkę. Najlepszymi zawodnikami IV Mistrzostw Powiatu zostali Eliza Gomółka i Jakub Kałuszyński, którzy zwyciężyli w trzech konkurencjach pływackich i zostali nagrodzeni Pucharem Starosty Radzyńskiego. Ogromne podziękowanie za pomoc w organizacji zawodów dyrektor MOSiR-u Agnieszce Włoszek oraz pracownikom pływalni.
Zdjęcia udostępnione dzięki uprzejmości Marka Topyły. mt_gallery:VI Mistrzostwa Powiatu w pływaniu dziewcząt i chłopców. Foto:M.Topyła Więcej kliknij tutaj