Uczniowie z ZSP wyróżnieni przez Starostę

ImageDnia 25 września 2009 roku Starosta Radzyński Jerzy Kułak zaprosił 22 najbardziej utytułowanych zawodników mijającego sezonu z Młodzieżowego Klubu Sportowego Radzyńska Akademia Taekwon-Do i trenera Janusza Wlizło, którzy mieli okazję osobiście opowiedzieć o emocjach startowych, wrażeniach ze zwycięstw i zapewne również podziękować za niezawodne wsparcie finansowe Starostwa Powiatowego.
Podczas spotkania, które odbyło się w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II, Starosta  wręczył zawodnikom pamiątkowe dyplomy  i wyróżnienia w trzech stopniach ważności z symbolicznymi upominkami – zgodnie z gradacją zdobytych przez zawodników sukcesów.

 

Wśród nagrodzonych są uczniowie naszej szkoły:

Anna Matysiak zawodniczka z III klasą sportową, srebrna medalistka MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW SŁOWACJI JUNIORÓW  Presov Open”, finalistka MISTRZOSTW POLSKI JUNIORÓW oraz zdobywczyni trzech srebrnych i jednego brązowego medalu na eliminacjach juniorów strefy wschodniej

orazWyróżnione zawodniczki: od lewjej A.Kania i A.Matysiak

Agnieszka Kania zawodniczka z II klasą sportową, podwójna brązowa medalistka MIĘDZYNARODOWYCH MISTRZOSTW SŁOWACJI JUNIORÓW Presov Open”, brązowa medalistka GRAND PRIX POLSKI JUNIORÓW, na MISTRZOSTWACH POLSKI SENIORÓW zajęła miejsce 5-8 oraz zdobyła złoty i trzy brązowe medale na eliminacjach juniorów strefy wschodniej.

Gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów. Więcej o "Śniadaniu Mistrzów ze Starostą" można przeczytać tutaj .

Foto:B.Sozoniuk 

Więcej kliknij tutaj