Uczniowie z ZSP na Wojewódzkim Festiwalu Piosenki Anglojęzycznej

Image17 kwietnia 2009, w Chełmie, pod patronatem Lubelskiego Kuratora Oświaty, odbył się VII Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej, w którym wzięli udział najlepsi z najlepszych, czyli ci którzy zakwalifikowali się do szczebla wojewódzkiego. Jury wyłoniło 16-stu solistów i 5 zespołów z 52-óch zgłoszeń i przyznało trzy główne nagrody w grupie solistów i jedną nagrodę dla zespołu. Poziom wykonywanych utworów był bardzo wysoki, za co złożyła podziękowania wicekurator Anna Dudek-Janiszewska, życząc dalszych sukcesów.

Wśród wyróżnionych zespołów znalazła się grupa naszych uczniów z ZSP w Radzyniu Podlaskim. Zespół Heartbreakers (którego opiekunem jest mgr Iwona Słowikowska) w składzie: Karolina Łuba – śpiew, Ewelina Kania – śpiew, Radosław Szewczyk – gitara akustyczna, Kamil Szewczyk – perkusja i Artur Grzeszyk – gitara basowa wykonali utwór 'My immortal' Evanescence.

Życzymy kolejnych sukcesów.

mt_gallery:Wojewódzki Festiwal Piosenki Anglojęzycznej. Foto: I.Słowikowska 

Więcej kliknij tutaj