Uczniowie Samochodówki w Centrum Szkoleniowym Inter Cars

Dnia 06.12.2022 w ramach programu Młode Kadry, uczniowie klas samochodowych Zespołu Szkół Ponadpodstawowych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim uczestniczyli w cyklu szkoleń w  Centrum Szkoleniowym Inter Cars w Czosnowie. Uczniowie pod okiem  trenerów zdobywali wiedzę i umiejętności dotyczących diagnostyki układu bezpieczeństwa  ADAS. Kolejnym punktem było szkolenie z obsługi układu jezdnego pojazdów, podczas którego  poznali algorytm poszukiwania usterek i sposoby diagnostyki geometrii  pojazdu.  Młodzi mechanicy samochodowi mieli również okazję zapoznać się z funkcjonowaniem Europejskiego Centrum Logistyki i Rozwoju ILS w Zakroczymiu. Serdeczne podziękowania składamy  Pani Magdalenie Kucharskiej i Panu Markowi Skałbani, którzy zorganizowali ciekawe i bardzo atrakcyjne  szkolenia. Opiekunami podczas wyjazdu byli nauczyciele przedmiotów samochodowych  oraz kierownik warsztatów szkolnych Wiesław Paszkowski.