Uczennica ZSP w ogólnopolskim finale Olimpiady Statystycznej

ImageAnna Jurkowska znalazła się w gronie 30 finalistów. To ogromne osiągnięcie. Droga do sukcesu nie była łatwa. Najpierw etap szkolny, w którym z nadzieją na zwycięstwo, wzięło udział blisko 2,5 tys. uczniów  z całej Polski. Później etap okręgowy, do którego przystąpiło 604 spośród nich. W kolejnych zmaganiach 29 marca 2017 r.  na poziomie centralnym – pisemnym uczestniczyło 70 uczniów. Ania wywalczyła 14 miejsce w kraju i awansowała do ostatecznych eliminacji – zawodów centralnych ustnych, które odbędą się już 19 kwietnia w Warszawie w siedzibie Głównego Urzędu Statystycznego. Życzymy Ani powodzenia w  finale I edycji Olimpiady Statystycznej.

Uczennica ZSP w ogólnopolskim finale Olimpiady Statystycznej 

Więcej kliknij tutaj