Uczennica II LO w ZSP finalistką Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea

ImageKonkurs Matematyczny Pangea jest organizowany przez Meridian International School w Warszawie we współpracy z Akademią Finansów i Biznesu Vistula, do roku 2013 funkcjonował jako MMC (Meridian Matematic Competition). Konkurs Pangea przeprowadzany jest w Niemczech, Polsce, Belgii, Danii, Portugalii, Francji, Irlandii, Włoszech, Litwie, Austrii, Szwecji, Szwajcarii, Słowacji, Słowenii, Hiszpanii, Czechach i na Węgrzech).  W ostatniej edycji w Polsce wzięło udział ponad sto tysięcy uczniów z niemal 3500 szkół. Organizowany jest w dwóch etapach: etap szkolny i etap finałowy. Najlepsi uczniowie zostali zaproszeni do uczestnictwa w etapie finałowym do Warszawy i Wrocławia. Z naszej szkoły do finału zakwalifikowała się Patrycja Kublicka z klasy 1lph. Gratulujemy i życzymy sukcesów w finale.

Uczennica II LO w ZSP finalistką Międzynarodowego Konkursu Matematycznego Pangea 

Więcej kliknij tutaj