Uczeń ZSP w etapie okręgowym XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Filozoficznej

Miło nam poinformować, że Paweł Zalewski uczeń 4 klasy Technikum Ekonomicznego w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II awansował do etapu okręgowego XXXI Ogólnopolskiej Olimpiady Filozoficznej.

W I etapie olimpiady należało napisać rozprawę filozoficzną na jeden z zaproponowanych przez Komitet Organizacyjny tematów. Paweł zaprezentował swoje rozważania dotyczące epistemologii.  Opracował temat  ,,Postrzeżenie zmysłowe w perspektywie filozofii współczesnej: odbicie rzeczywistości – rekonstrukcja – wielkie oszustwo?”. Jego praca została oceniona przez Komitet Okręgowy OF w Siedlcach. Do konkursu przygotowała ucznia nauczycielka ZSP Ewelina Wierzchowska.

Kolejny etap odbędzie się już 16 lutego 2019 roku w Siedlcach.

Serdecznie gratulujemy Pawłowi i życzymy powodzenia w etapie okręgowym.