Turniej Tenisa Stołowego

Dnia 21 stycznia 2026 r. odbył się turniej tenisa stołowego, w którym wzięło udział 64 uczniów naszej szkoły. Rywalizacja była zacięta, a sportowe emocje towarzyszyły nam przez cały czas trwania zawodów. Mecze rozgrywano systemem pucharowym do trzech setów wygranych. Organizacją turnieju zajęli się Samorząd Uczniowski oraz nauczyciele wychowania fizycznego. Serdecznie dziękujemy pani Agnieszce Frączek – opiekunce Samorządu Uczniowskiego, panu Markowi Frączkowi, pani Marcie Frączek oraz klasie 1ti za zaangażowanie i świetną organizację wydarzenia. Dziękujemy pani dyrektor Grażynie Dzida za wsparcie i pomoc w realizacji turnieju! Fotorelację z wydarzenia przygotowali Jan Marciniuk (3ti), Kacper Michalski (3ti) oraz Bartosz Opolski (4ti) – dzięki nim możemy ponownie przeżyć najciekawsze momenty turnieju. Statuetki oraz pamiątkowe kubki, które zrobiły ogromne wrażenie na uczestnikach, zostały wykonane przez JF GRAW. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali sędziowie: Maksymilian Sekuła (2tli), Jacek Mucharzewski (3ti), Karol Ratajczyk (3ti), Wojciech Niewegłowski (1ti), Kacper Matwiej (1ti), Błażej Zabielski (4ti), Kacper Dębiński (3tl), Piotr Majczyna (3tl).

A oto zwycięzcy:

1. miejsce – Maciej Danieluk (1tel)

2. miejsce – Marcin Mackiewicz (4ts)

3. miejsce – Filip Bartoń (4tl)

4. miejsce – Stanisław Kokoszkiewicz

5–6. miejsce – Kacper Cisak (5tlg), Bartosz Hryniewski (1s)

7–8. miejsce – Szymon Kulak (5tsb), Krystian Demczuk (1s)

Gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom za piękną sportową rywalizację!