Turniej o Puchar Kierownika Internatu

W marcu w naszym Internacie został rozegrany Indywidualny Turniej Tenisa Stołowego o Puchar Kierownika Internatu.  W zawodach wzięło udział ogółem 28 osób (16-stu chłopców i 11 dziewcząt). Rozpoczęcie turnieju poprzedzone zostało losowaniem, które zadecydowało o kolejności rozgrywek w poszczególnych kategoriach. Nad prawidłowym przebiegiem zawodów czuwali organizatorzy: P. Andrzej Niewęgłowski i P. Jolanta Grochowska. W każdej z grup toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo, a emocje udzielały się nawet najbardziej doświadczonym graczom. Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair – play.

Wśród dziewcząt najlepsza okazała się Kinga Świderska z klasy IV  Technikum żywienia i usług gastronomicznych. W następnej kolejności Wiktoria Włodarczyk z  I klasy Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie  sprzedawca  i Weronika Jaszczuk z II klasy Technikum usług fryzjerskich.

W kategorii chłopców zwyciężył Kacper Świderski z klasy III  Branżowej Szkoły I Stopnia w zawodzie elektryk. Drugie miejsce zajął Norbert Reda z klasy II Branżowej Szkoły  I Stopnia w zawodzie elektryk, a trzecie – Krystian Rakowski z III klasy Branżowej  Szkoły I Stopnia w zawodzie stolarz.

Zwycięzcy otrzymali statuetki, dyplomy oraz słodkie niespodzianki.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju, zwycięzcom serdecznie gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnej edycji.