Turniej Młodych Lakierników

ImageUczniowie samochodówki ZSP: Karol Szczygielski uczeń technikum pojazdów samochodowych  i Konrad Nicpoń uczeń zasadniczej szkoły zawodowej , przystąpili do Turnieju Młodych Lakierników i znaleźli się w 15-ce najlepszych zespołów lakierników z całej Polski!
To kolejny sukces uczniów samochodówki z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim w dziedzinie napraw blacharsko-lakierniczych i konkursach o technologii napraw lakierniczych. Szkoła nie prowadzi kształcenia w zawodzie lakiernik a uczniowie do konkursu zostali przygotowani na zajęciach dodatkowych i świetnie poradzili sobie z testem teoretycznym. Na rozwiązanie testu mieli tylko 45 minut a pytania były bardzo trudne, wymagały bowiem specjalistycznej wiedzy, z którymi nasi uczniowie świetnie sobie poradzili. Finał konkursu odbędzie się 7 kwietnia w Poznaniu. Po raz kolejny determinacja uczniów samochodówki i ich nauczycieli przyniosła tę ogromną niespodziankę i wielki sukces. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale.

Turniej Młodych Lakierników 

Więcej kliknij tutaj