Troje ekonomistów ZSP wśród dziesięciu najlepszych w województwie

Image14 grudnia br. odbył się IV Wojewódzki Konkurs Wiedzy z Rachunkowości dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych zorganizowany przez Stowarzyszenie Księgowych Oddział Okręgowy w Lublinie oraz Zespół Szkół nr 1 im Władysława Grabskiego w Lublinie.
Do udziału w finale konkursu organizatorzy zaprosili po pięciu uczniów, którzy zdobyli największą liczbę punktów w etapie szkolnym i jednocześnie uzyskali skuteczność na poziomie  co najmniej 70%.

W finale konkursu udział wzięło ponad 60 uczniów z 15 szkół z terenu województwa lubelskiego, a naszą szkołę reprezentowali: Anna Jurkowska, Jagoda Dudek,  Ewa Świć, Damian Chmielarz i Marek Matynkowski.
Kapituła Konkursu wyróżniła 10 osób, jak podkreślono – najlepszych w województwie, a w tej dziesiątce znalazło się aż trzech uczniów ZSP:
Anna Jurkowska – III miejsce
Damian Chmielarz – VI miejsce
Marek Matynkowski – X miejsce.
Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

mt_gallery:Troje ekonomistów  ZSP wśród dziesięciu  najlepszych w województwie Więcej kliknij tutaj