Tenisistki z ZSP mistrzyniami powiatu!

ImageW ubiegłą środę w hali widowiskowo sportowej ZSP w Radzyniu Podlaskim odbyły się Mistrzostwa Powiatu w Indywidualnym Tenisie Stołowym dziewcząt i chłopców. Bardzo dobrze spisali się reprezentanci naszej szkoły. W kategorii dziewcząt wszystkie miejsca na podium zajęły uczennice ZSP ( Wiktoria Najdyhor, Katarzyna Ładna, Wiktoria Koźlińska ), natomiast w kategorii chłopców trzecie miejsce wywalczył Dawid Wójcik. Uczestnikom turnieju dopingowali dyrektorzy szkoły: Pani Grażyna Dzida i Pan Piotr Mackiewicz.

Wszyscy wymienieni uzyskali awans do Finału Rejonu, który w 10.11.2016. odbędzie się w Białej Podlaskiej, podczas którego będą rywalizowali z rówieśnikami z powiatów: bialskiego ziemskiego i grodzkiego, łukowskiego i parczewskiego o awans do Mistrzostw Województwa.
Opiekunką drużyny była Pani Marta Frączek.

mt_gallery:Tenisistki z ZSP mistrzyniami powiatu 

Więcej kliknij tutaj