Tenis stołowy – ZSP nie do pokonania

ImageUbiegły tydzień w naszej szkole upłynął pod sportowym znakiem tenisa stołowego. W poniedziałek 29 października w naszej hali widowiskowo – sportowej zebrali się pasjonaci tenisa  stołowego,  którzy  rywalizowali  o miano  „Mistrza Szkoły”  w  kategorii dziewcząt i chłopców. Cieszy fakt dobrej frekwencji i poziomu gry uczniów klas pierwszych. Jednak bezkonkurencyjni okazali się ubiegłoroczni Mistrzowie Szkoły (uczestnicy finału wojewódzkiej Licealiady w Hrubieszowie 2011)  Joanna Mańko kl. IV tfh i Łukasz Bernat kl. II lcg Miejsca drugie zajęli Sylwia Dziewulska IV tg i Marek Kulik I gh, miejsca trzecie Anna Adamelak kl. IV tfh i Maksymiuk Łukasz I ts, miejsca czwarte Izabela Kornacka III lcg i Damian Kot I be. Dwa dni później uczniowie rywalizowali o miano Mistrza Powiatu w ramach Licealiady. Reprezentanci naszej szkoły zdeklasowali rywali z pozostałych szkół powiatu radzyńskiego wywalczając pięć z sześciu miejsc premiowanych awansem do Mistrzostw Rejonu bialskopodlaskiego, które odbędą się w najbliższą środę w Parczewie.

 

Wyniki Mistrzostw Powiatu:

Dziewczęta
1. Joanna Mańko ZSP Radzyń Podlaski
2. Anna Adamelak ZSP Radzyń Podlaski
3. Dziewulska Sylwia ZSP Radzyń Podlaski

Chłopcy
1. Łukasz Bernat ZSP Radzyń Podlaski
2. Latoch Wojciech ZSR Wola Osowińska
3. Marek Kulik ZSP Radzyń Podlaski

 

mt_gallery:Tenis stołowy - ZSP nie do pokonania 

Więcej kliknij tutaj