Tenis stołowy – mistrzostwa powiatu

ImageZakończyła się rywalizacja uczniów szkół ponadgimnazjalnych w indywidualnym tenisie stołowym, rozgrywana w ramach powiatowej Licealiady.  Bardzo dobrze zaprezentowali się uczniowie naszej szkoły. Dnia 14-11-2014 rozegrane zostały Mistrzostwa Powiatu radzyńskiego. Otwarcia zawodów dokonali: Pani Dyrektor dr Grażyna Dzida i Wicedyrektor mgr Piotr Mackiewicz. W turnieju uczestniczyli uczniowie wszystkich szkół ponadgimnazjalnych powiatu radzyńskiego. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali:
I.    Marek Kulik (ZSP)
II.    Łukasz Maksymiuk (ZSP)
III.    Dawid Parafiański  (Komarówka Podlaska),
zaś wśród dziewcząt
I.    Klaudia Włodarczyk (Wola Osowińska)
II.    Wierzbicka Joanna (ZSP)
III.    Adamczyk Martyna (Wola Osowińska).

 

Cała szóstka będzie reprezentowała nasz powiat na Mistrzostwach Rejonu dnia 19-11-2014 w Parczewie, gdzie będą walczyli o awans  do finału wojewódzkiego, który odbędzie się w Zamościu. Posumowania i dekoracji zawodów dokonał Pan Wicedyrektor mgr Piotr Mackiewicz. Organizatorami zawodów byli Państwo Marta i Marek Frączek. Puchary i dyplomy zostały ufundowane dzięki finansowemu wsparciu Zarządu Powiatu w Radzyniu Podlaskim i Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Radzyniu Podlaskim.

mt_gallery:Tenis stołowy - mistrzostwa powiatu 

Więcej kliknij tutaj