Technik Orion – Cisy Nałęczów

ImageNadal bez zwycięstwa pozostaje drużyna Technik Orion w Wojewódzkiej Lidze Juniorów. Po wyjazdowej porażce w Międzyrzecu z zespołem UKS Sikorski Trójka L0 0:3,  wszyscy kibice liczyli na pokonanie teoretycznie słabszego zespołu LKS CISY Nałęczów. Niestety zawodnicy z Nałęczowa zgotowali niespodziankę i po dość krótkim meczu pokonali naszą drużynę 3:0. Do połowy każdego z setów prowadzenie zmieniało się to na korzyść gości to na korzyść gospodarzy, niestety końcówki setów należały już do drużyny z Nałęczowa. Wyniki poszczególnych setów: 17:25, 16:25, 19:25.

 

W drużynie Technik Orion zagrali: Ł.Szczygieł, Ł.Kwaśny, T.Karpysz, D.Sidor, A.Zaniewicz, M.Mróz, R.Mysiak, D.Luty, M.Korulczyk, J.Łuba, B.Rybak, W.Rzepka (libero) G.Czopek (libero).
Cisy Nałęczów: P.Mirosław, Ł.Borkowski, P.Dymek, P.Rybczyński, M.Figura, S.Cur, T.Oroń, M.Woś (libero), Ł.Twardowski, P.Orlik, P.Suliga, K.Sadowski.
Mecz sędziowali: B.Bojarczuk, A.Jarek, R.Wolski

Więcej kliknij tutaj