Targi LOOK and beauty VISION

ImageJuż po raz drugi uczniowie klas fryzjerskich z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim w dniach 18 – 19 kwietnia 2015 roku uczestniczyli w największych w Polsce Miedzynarodowych Targach Poznańskich branży  fryzjersko – kosmetycznej.  To profesjonalne wydarzenie cieszy sie ogromną popularnością. Uczestniczą w nim fryzjerzy, styliści, właściciele salonów, szkoły branżowe oraz inne osoby bezpośrednio związane z zawodem. To szansa na poznanie najnowszych światowych trendów w modzie oraz możliwość podpatrzenia najlepszych fryzjerów i stylistów podczas ich pracy. To równiez możliwość poznania nowoczesnej technologi zarówno we fryzjerstwie jaki i kosmetologii. Warto wspomnieć, że mogliśmy z bardzo bliska przyjrzeć się nowczesnym zabiegom a nawet z nich skorzystać. Wraz z opiekunami p. Katarzyną Magier i p. A. Gryta z zaciekawieniem i entuzjazmem zwiedzaliśmy stoiska wystawowe.  Punktem kulminacyjnym targów był pokaz Londyńskiej najlepszej na świecie akademi fryzjerskiej TONI&GUY, która na targach wystąpiła po raz pierwszy prezentując swoją kolekcję. Ponadto odbyły się pokazy kolekcji światowych marek fryzjerskich. Prezentowane kolekcje zaskiwały kreatywnością, kolorystyką wzbudzając podziw i zachwyt publiczności.
Targi to również czas zmagań konkursowych.  Jednym z nich  były Otwarte Mistrzostwa Fryzjerstwa Polskiego, w którym udział wzięła uczennica klasy III technikum usług fryzjerskich Monika Sidor (opiekun pani Marlena Mańko).  Z uwagą obserwowaliśmy pomysłowość, spryt i umiejętności  najlepszych w branży. Jednak cały czas zacięcie kibicowaliśmy naszej koleżance, która w klasyfikacji generalnej mistrzost zajęła 5 miejsce. Wielką atrakcją okazało się spotkanie z gwiazdami telewizji takimi jak Andrzej Wierzbicki jeden z prowadzacych program ,,Ostre cięcie" oraz z kierowcą rajdowym Krzysztofem Hołowczycem. Wspomnienia i wrażenia jakie przywieźliśmy z wyjazdu łączą się również z wyrazami ogromnej wdzięczności, którą kierujemy w kierunku wszystkich, dzięki którym ten wyjazd był możliwy. Szczególne podziękowania składamy na ręce Pani Dyrektor Grażynie Dzida, która codziennie wpiera nas i nieustannie motywuje do zgłebiania wiedzy i zdobywania nowych umiejetności. Dlatego też i tym razem mogliśmy liczyć na wsparcie i pomoc w organizacji branżowego wyjazdu uczniów naszej szkoły. Wyjazd młodzieży nie byłby mozliwy gdyby nie finansowe wsparcie miejscowych firm. Słowo DZIĘKUJEMY !!! kierujemy do dyrektora firmy B BRAUN Zdzisława Misia. Jesteśmy wdzięczni za okazane serce, życzliwość i zaangażowanie. Gdyby nie to wsparcie nie moglibyśmy uczestniczyć  w tym wielkim wydarzeniu jakim są Międzynarodowe Targi Poznańskie. Wyjazd finansowo wsparły tez firmy:  Zakład optyczny – Grażyna Nowicka, F.H.U Remet s.c, Vobos   – Paweł Olejniczak, Kris – Auto. Państwa ofiarność i zaangażowanie okazały się nie tylko skuteczne ale utwierdziły nas wszystkich w przekonaniu, że w trudnych chwilach możemy liczyć na solidną i bezinteresowną pomoc. DZIĘKUJEMY!!!
mt_gallery:LOOK and beauty VISION Więcej kliknij tutaj