Targi gastronomiczne EURO-GASTRO 2014

Imagenia 28. 03. 2014r. klasa III tg udała sie na gastronomiczne targi pracy ,,EURO-GASTRO 2014" do Warszawy. Młodzież po wcześniejszym zarejestrowaniu przez wychowawczynię – Małgorzatę Tokarską – z biletami wstępu mogła wejść na halę wystawową, gdzie od dwóch dni odbywały się targi. Uczniowie ze szkół z całej Polski, w tym naszej, mogli zobaczyć wiele pokazów gastronomicznych, a także spróbować przygotowanych przez profesjonalnych szefów kuchni potraw (np. sushi, krewetki, ostrygi, przegrzebki itp.) oraz napojów i deserów. Targi ,,Euro-Gastro" były przygotowane dla właścicieli profesjonalnych zakładów gastronomicznych, restauracji, barów itp., aby ułatwić im wyszukanie dla swojego zakładu odpowiednich sprzętów, towarów i produktów oraz podpowiedzieć jak usprawnić pracę w firmie.

Zapraszając klasy gastronomiczne na trzeci dzień imprezy zarząd ,,Euro-Gastro'' miał na celu ukazanie młodzieży wybranego przez nich zawodu od strony praktycznej. Tego dnia odbywał się konkurs dla młodych kucharzy, który prowadzili: juror programu ,,TOP CHEF" – Joseph Seelesto oraz słynny, polski kucharz Robert Sowa, z którymi zrobiliśmy sobie pamiątkowe zdjęcie.

mt_gallery:Targi gastronomiczne EKO-GASTRO 2014 

Więcej kliknij tutaj