Sukcesy młodych historyków ZSP

Image15 grudnia 2015 r. w Parczewie odbył się rejonowy etap  IX Olimpiady Losy żołnierza i dzieje oręża polskiego w latach 1531–1683. Od Obertyna – do Wiednia.  W olimpiadzie wzięło udział 23 uczniów szkół ponadgimnazjalnych z rejonu Oddziału Zamiejscowego w Białej Podlaskiej Kuratorium Oświaty w Lublinie. Z radością informujemy, iż nasi uczniowie Mateusz Siudaj i Rafał Uss zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego. Mateusz i Rafał są uczniami II Liceum Ogólnokształcącego klasy pierwszej o profilu prawno-administracyjnym. Etap wojewódzki,  odbędzie się 22 marca 2016 r.
Tuż przed świętami dotarła do nas informacja  o kolejnym sukcesie naszych licealistów. Do etapu wojewódzkiego w tegorocznej edycji  Olimpiady Solidarności zakwalifikowało się dwoje uczniów klasy humanistycznej  Aleksandra Korczyk i Wojciech Kublicki. Etap wojewódzki odbędzie się 15 marca 2016 roku.
Uczniowie do obu olimpiad przygotowywała pani mgr Teresy Filipiuk. Pani Profesor oraz obu ekipom uczniów gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów.
Więcej kliknij tutaj