Stypendia Prezesa Rady Ministrów

1„Cieszcie się waszą młodością i chłońcie wiedzę najlepiej jak potraficie, nie zapominając o tym, by jej zdobywanie sprawiało wam autentyczną radość i satysfakcję” – takimi słowami  wojewoda lubelski Wojciech Wilk rozpoczął uroczystość, podczas której wraz z Lubelskim Kuratorem Oświaty Krzysztofem Babiszem wręczyli uczniom stypendia Prezesa Rady Ministrów. Uroczystość odbyła się 29 października 2014r. w Sali Błękitnej Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie.

W województwie lubelskim stypendia otrzymało 256 uczniów szkół ponadgimnazjalnych.  Na tej uroczystości ZSP im. Jana Pawła II reprezentowali: pani dyrektor dr Grażyna Dzida oraz stypendystki Dominika Kijaczko z Technikum i Iwona Zabielska z Liceum Ogólnokształcącego.
Uczniom serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.