Stypendia Prezesa Rady Ministrów

ImageDnia 4 listopada odbyło się w Białej Podlaskiej wręczenie dylpomów stypendystom Prezesa Rady Ministrów i Ministra Edukacji Narodowej. Wśród osób wyróżnionych stypendiami Prezesa Rady Ministrów są również dwie uczennice z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu
Podlaskim: Anna Nowacka z II klasy Technikum i Katarzyna Parafian z II klasy LO.

List gratulacyjny - Anna NowackaList gratulacyjny - Katarzyna Parafian 

 

Dyplomy wręczali: wicewojewoda Henryka Strojnowska oraz Stanisław Romanowski – kierownik delegatury LUW w Białej Podlaskiej. Wśród zaproszonych gości oprócz stypendystów byli również ich rodzice. Na koniec wystąpił Zespół Pieśni i Tańca Ziemi Łukowskiej "Łukowiacy".

 

mt_gallery:Stypendia Prezesa Rady Ministrów. Foto:M.Paszkowski 

Więcej kliknij tutaj