Studniówka z ZSP w Radzyniu Podlaskim „Najfajniejsza w Polsce”

ImageStudniówka Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II W Radzyniu Podlaskim wygrała w ogólnopolskim plebiscycie na Najfajniejszą Studniówkę na portalu naszemiasto.pl. Ten wyjątkowy wieczór w ZSP swoją obecnością uświetnili: Sekretarz Stanu w MEN Pan Tadeusz Sławecki, Komendant Wojewódzki OHP w Lublinie Pani Anna Szymala (Przewodnicząca Rady Rodziców), Wicestarosta Radzyński Pan Jan Gil, Kierownik Wydziału Edukacji Starostwa Radzyńskiego Pani Anna Michalak, Dyrektor Zakładu Fabryki Narzędzi Chirurgicznych B. Braun Pan Zdzisław Miś. Uroczystego otwarcia  jedynego w swoim rodzaju balu dokonała Pani Dyrektor Szkoły dr Grażyna Dzida, która przywitała prawie tysięczną widownię przybyłą na część oficjalną studniówki. Następnie zwróciła się do maturzystów przypominając, że za niespełna sto dni matura, ale dzisiaj świętujecie, bawcie się to Wasz wyjątkowy i niepowtarzalny bal. Jakich szaleństw studniówkowych doznacie, takie wyniki matur otrzymacie. Podziękowała głównym organizatorom – rodzicom za perfekcyjne przygotowanie uroczystości.
Tradycyjnie bal studniówkowy rozpoczął się polonezem. Ponad setka tegorocznych maturzystów zatańczyła poloneza przed zgromadzoną publicznością, wśród których byli rodzice, rodzeństwo, dziadkowie,  koleżanki i koledzy maturzystów. Efektowny układ wzbudził entuzjazm – to zasługa Pani Marty Frączek – nauczycielki wychowania fizycznego, która corocznie od 20 lat wkłada wiele trudu w przygotowanie poloneza. Następnie pod kierunkiem Pań: Magdaleny Iwańczuk i Jolanty Bilskiej, młodzież przedstawiła humorystyczną część artystyczną w której nauczyciele zastanawiali się jak pomóc uczniom w zdaniu matury.  Część oficjalną zakończył przepiękny walc do którego maturzyści zaprosili nauczycieli i gości.

Studniówka z ZSP w Radzyniu Podlaskim
 

A potem… na parkiet wkroczyli bohaterowie wieczoru, jakże piękni i młodzi – maturzyści Anno Domini 2015, którzy przepięknie bawili się do białego rana.
Uczniowie naszej szkoły zapamiętają ten jedyny i niepowtarzalny bal do końca życia, chociażby z tego względu, że bawili się na najfajniejszej studniówce w Polsce! Więcej kliknij tutaj