Studentki AIESEC w ZSP

ImageW dniach 22-26.09.2014 Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim gościł w swoich murach studentki AIESEC. W tym roku naszą szkołę odwiedziły Miliausha Isupova z Białorusi i Marta Pensabene z Włoch. Koordynatorem i inicjatorką kilkuletniej współpracy ZSP z Międzynarodowym Stowarzyszeniem AIESEC jest pani dyrektor dr Grażyna Dzida, którą w działaniach w bieżącym roku szkolnym wspierali nauczyciele języków obcych i nauczyciele gastronomii. Praktykantki prowadziły zajęcia w języku angielskim i rosyjskim opowiadając o kulturze i zwyczajach swoich ojczystych krajów.

Studentki AIESEC w ZSPStudentki AIESEC w ZSPStudentki AIESEC w ZSP 

Celem tych lekcji było wzbogacenie i uatrakcyjnienie procesu nauczania języka obcego. W czasie wolnym od zajęć Miliausha i Marta mogły podziwiać uroki naszego regionu. Jako podsumowanie bardzo bogatego w atrakcje tygodnia zoraganizowany został w ramach obchodów Międznarodowego Dnia Języków – Wieczór Różnorodności Kulturowych.
Wszystkim, którzy wsparli nasz projekt składamy serdeczne podziękowania, zaś w szczególności pragniemy podziękować delegacji z Gimnazjum nr 1 w Radzyniu Podlaskim za udział i piękną prezentację w języku angielskim i rosyjskim.

GALERIA ZDJĘĆ
Więcej kliknij tutaj