Samochodziarze ZSP w finale Mistrzostw Mechaników

ImageMiło nam poinformować,  że po raz kolejny nasi uczniowie technikum pojazdów samochodowych zakwalifikowali się do finału  Ogólnopolskich  Mistrzostw Młodych Mechaników. W tym roku do etapu kwalifikacyjnego przystąpiło 500 zespołów uczniowskich,  którzy mieli rozwiązać test składający się z bardzo wymagających  pytań.  Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim będzie reprezentowany przez pięć  zespołów,  które znalazły się w finałowej 30. Są to uczniowie Technikum pojazdów samochodowych : Adam Kawka, Rafał Bobruk, Kamil Rakowski, Kamil Syczewski, Damian Siwek, Sebastian Guz, Kamil Osipiuk, Jakub Ejsmont, Marek Chudek, Robert Zabielski.  Uczniowie zostali przygotowani przez nauczycieli przedmiotów samochodowych. Finał Mistrzostw odbędzie się 6 kwietnia w Poznaniu. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Samochodziarze ZSP w finale Mistrzostw Mechaników 

Więcej kliknij tutaj