Samochodziarze ZSP w finale III Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników 2017

Samochodziarze ZSP w finale III Ogólnopolskich Mistrzostw Młodych Lakierników 2017Uczniowie Technikum pojazdów samochodowych: Krzysztof Mitura, Marcin Sarnacki, Konrad Parać i Michał Uchaniuk, zakwalifikowali się do finału Mistrzostw Młodych Lakierników i znaleźli się w 20-tce najlepszych zespołów lakierników z całej Polski!  Finał konkursu odbędzie się już w czwartek – 7 kwietnia w Poznaniu.
Jest to ogromny sukces uczniów i nauczycieli naszej, radzyńskiej samochodówki, gdyż w tym roku aż dwa zespoły poradziły sobie w eliminacjach i zakwalifikowały się do finału. Należy podkreślić, że szkoła uczy na wysokim poziomie techników pojazdów samochodowych i mechaników samochodowych, a nauczyciele uczący potrafią dostrzegać zainteresowania uczniów, odpowiednio je rozwijać i osiągać ogólnopolskie sukcesy. Gratulujemy i życzymy sukcesu w finale.

Image 

Więcej kliknij tutaj