Ruszyła Wojewódzka Liga Juniorów

ImageDnia 26.09.2010 w Hali widowiskowo sportowej przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim rozegrany został pierwszy mecz Wojewódzkiej Ligi Juniorów Grupy A pomiędzy drużynami ULKS Technik Orion a UKS Tempo Chełm. Niestety pierwsze spotkanie nie zakończyło się wynikiem o jakim marzyli przybyli na mecz kibice. Drużyna z Radzynia po godzinnej walce uległa 0:3, ale zawodnicy pokazali, że stać ich na równorzędną walkę z przeciwnikiem. Gdyby nasi zawodnicy w trzecim secie utrzymali przewagę przy stanie 18:15, kto wie jak zakończył by się ten mecz?

 

 

Wyniki poszczególnych setów: 15:25, 22:25, 20:25.

 

W drużynie ULKS Technik Orion zagrali: Ł.Szczygieł, Ł.Kwaśny, T.Karpysz, D.Sidor, A.Zaniewicz, M.Mróz, R.Mysiak, M.Śledź, M.Korulczyk, B.Rybak, G.Czopek, W.Rezpka (libero). Trenerzy: W.Blicharz, S.Magier

Tempo Chełm: M.Mucha, Ł.Bielecki, R.Gajek, E.Plizga, K.Dąbski, M.Matwiejczuk, W.Kosiński, M.Urban, M.Kaliniak, M.Głowacki (libero)

Mecz sędziowali: K.Karwowski, J.Jóźwik, B.Bojarczuk

Szansa na zwycięstwo będzie już 3 października, kiedy to TECHNIK-ORION zagra wyjazdowe spotkanie z zespołem UKS Sikorski Trójka LO Międzyrzec Podlaski.

 

Więcej kliknij tutaj