Rozgrywki Ligi Wojewódzkiej Juniorów dobiegły końca.

ImagePodsumowując  grę w   pierwszym  sezonie, w Lidze Wojewódzkiej Juniorów chciałbym zacząć od serdecznych podziękowań wszystkim, którzy nas wspierali, kibicowali nam, trzymali za nas kciuki, oraz dodawali otuchy gdy nie szło. W tym miejscu bardzo serdecznie dziękuje Panu dyrektorowi Zdzisławowi Janusowi za przychylność  i pomoc w realizacji olbrzymiego przedsięwzięcia jakim był start w tych rozgrywkach, dziękuję również sponsorom: Panu Krzysztofowi Grochowskiemu szefowi firmy KRIS-AUTO, Panu Maciejowi Grzesiakowi właścicielowi drukarni ARPOL za sfinansowanie strojów sportowych i drukowanie plakatów, a także Firmie KWAŚNY S.C. za ubezpieczenie całego zespołu. Na końcu serdecznie dziękuje wszystkim kibicom, którzy dość licznie wypełniali salę przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych gdy tylko grał ZSP TECHNIK.

Liga Juniorów 2010-2011 

 

Na początku rozgrywek obiecywaliśmy walkę o każdy punkt. Niestety jak to przeważnie bywa musieliśmy zapłacić frycowe jako nowicjusz w tym gronie. Rywalizując z takimi zespołami jak Międzyrzecka Trójka, czy Serbinów Biała Podlaska gdzie szkolenie jest na wysokim poziomie od wielu, wielu lat (zespół z Międzyrzeca to obecny mistrz województwa i uczestnik ćwierćfinałów Mistrzostw Polski), trudno było zwyciężyć  choć momentami udawało się nawiązać wyrównaną walkę. Na pewno trzeba żałować meczy z drużynami, które były w naszym zasięgu czyli Tempo Chełm, Cisy Nałęczów, Orlęta Łuków, bo w tych spotkaniach mogliśmy ugrać więcej. W konfrontacji z zespołami z drugiej grupy wyszliśmy na remis, dwa zwycięstwa i dwie porażki, choć i tu można było pokonać przynajmniej raz drużynę z Kraśnika. Sezon kończymy na dziewiątym miejscu w gronie jedenastu zespołów, czy to dobrze, czy źle, na pewno nie najgorzej.  

Co w kolejnym sezonie?

Może jeszcze więcej siatkówki i jeszcze więcej emocji? Na razie jednak przed nami  dużo pracy by kolejne sezony były bardziej udane, a nasza gra przysparzała wiernym kibicom wielu radości ze zwycięstw i niezapomnianych emocji sportowych.

SKŁAD ZESPOŁU W SEZONIE 2010/2011
1.    Szczygieł Łukasz  rozgrywający
2.    Luty Przemysław  środkowy
3.    Korulczyk Marek  atakujący
4.    Mysiak Radosław  przyjmujący
5.    Mróz Mateusz     przyjmujący
6.    Rzepka Wojciech  libero
7.    Śledź Michał   środkowy
8.    Karpysz Tomasz  przyjmujący
9.    Czopek Grzegorz   libero
10.    Zaniewicz Arkadiusz  przyjmujący
11.    Rybak Bartłomiej  atakujący
12.    Sidor Dawid  przyjmujący
13.    Zakrzewski Szymon  środkowy
14.    Kwaśny Łukasz  przyjmujący
15.    Łuba Jarosław  środkowy
Trenerzy: W. Blicharz, S. Magier

W Radzyniu daję się zauważyć rosnące zainteresowanie siatkówką i zapotrzebowanie na tę dyscyplinę sportu, dlatego MULKS TECHNIK zaprasza wszystkich chłopców z gimnazjum na zajęcia, które odbywają się w każdy wtorek, czwartek, i piątek w hali  ZSP o godzinie 17. 

Więcej kliknij tutaj