Rok Szkolny 2008/2009 rozpoczęty!

Image1 września 2008 roku społeczność uczniowska Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim pełna zapału wkroczyła w nowy rok szkolny.

 

Uroczystość inauguracyjna odbyła się na hali widowiskowo-sportowej przy pełnych trybunach. Wśród nas po raz pierwszy znaleźli się uczniowie 14 klas zaczynających naukę w naszej szkole, których w imieniu członków Dyrekcji i kadry profesorskiej przywitał ImagePan Dyrektor Zdzisław Janus. Kolejnym punktem uroczystości było przedstawienie pierwszoklasistom wychowawców, po czym nastąpiła część oficjalna. Tuż po wprowadzeniu sztandaru i odśpiewaniu hymnu państwowego Pan Dyrektor oficjalnie zaprezentował nowego członka kadry kierowniczej, Panią dr Grażynę Dzidę, a następnie wygłosił krótkie przemówienie, którego zasadniczym zrębem było poinformowanie zebranych o wynikach ubiegłorocznych egzaminów zawodowych, wypadających bardzo pomyślnie na tle średnich krajowych. Jest to zachęta dla tegorocznych, a także przyszłych egzaminowanych, aby podtrzymali poziom wypracowany w roku szkolnym 2007/2008, a być może nawet podnieśli wyżej poprzeczkę dla kolejnych roczników. 

Redakcja Promenady życzy wszystkim uczniom ambitnych planów i wytrwałości w ich realizacji!  

 

 

Więcej kliknij tutaj