Rok szkolny 2007/2008 zakończony

ImageW dzisiejszy dniu (tj. 20.06.2008) ponad tysiąc uczniów zakończyło rok szkolny w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Dyrektor szkoły mgr inż. Zdzisław Janus podsumował na uroczystym apelu wyniki klasyfikacji i wręczył nagrody najlepszym uczniom.

 

ImageZanim jednak doszło do wręczenia nagród odbyła się uroczystość pożegnania przechodzącego na emeryturę mgr inż. Stanisława Daniluka, poprowadzona przez wicedyrektorów mgr Barbarę Zaniewicz i mgr inż. Wiesława Korólczyka. Po uroczystości wręczono nagrody uczniom za bardzo dobre wyniki w nauce, wzorowe zachowanie, wzorową frekwencję oraz udział w uroczystościach szkolnych i reprezentowanie szkoły w zawodach sportowych na szczeblu województwa i kraju. Image

Wsród nagrodzonych znaleźli się m.in.: Waszkiewicz Dominik, Kozieł Elżbieta, Potęga Michał, Klimek Wojciech, Jędrys Dariusz, Krasuski Rafał, Łazuga Damian, Witek Przemysław, Świć Ewa, Poliński Karol, Koczkodaj Piotr, Sałata Paulina, Sobianek Izabela, Chlebiej Patrycja, Gajdzicki Mateusz….

 

Galeria zdjęć  z zakończenia roku szkolnego

 

Redakcja Promenady życzy wszystkim miłego wypoczynku w czasie wakacji. 

Więcej kliknij tutaj