„Pozory” w ZSP

Niezwykle lubimy młodych  artystów, a tych którzy tworzą z pasją, najbardziej.

Przedstawiamy utalentowanego, młodego muzyka, Kamila Miturę – ucznia 4 klasy Technikum Mechanicznego. Na co dzień skromny chłopak jest początkującym muzykiem. Jego pasja tworzenia zaowocowała wydaniem płyty pt. „Pozory”. Kamil jest autorem muzyki i tekstów wszystkich utworów znajdujących się na tej płycie. Już niedługo pojawi się teledysk do  utworu „Proste”, na który czekamy z niecierpliwością.

Bardzo serdecznie zapraszamy do obejrzenia wywiadu z Kamilem, który powstał w ramach projektu „Pasjonaci z ZSP”. W rolę dziennikarek wcieliły się: Aleksandra Majczyna i Martyn  Dmitruk , uczennice 1 klasy II Liceum Ogólnokształcącego.

Kamilowi gratulujemy debiutanckiej płyty  i trzymamy kciuki za dalszy rozwój muzycznej kariery.