Powiatowy Konkurs Literacki poświęcony osobie Ojca Świętego Jana Pawła II

Image7 kwietnia 2016 roku w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła  II odbył się Powiatowy Konkurs Literacki poświęcony Osobie Ojca Świętego Jana Pawła II.
Pani dyrektor dr Grażyna Dzida powitała uczestników i życzyła im owocnej pracy. Do konkursu przystąpiło czterdziestu pięciu uczniów szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych naszego powiatu. Pisali oni  prace na tematy nawiązujące do motta XXXI Światowych Dni Młodzieży „Błogosławieni miłosierni, albowiem oni miłosierdzia dostąpią”. Wykazali się przy tym bardzo dużą dojrzałością, wrażliwością oraz talentem literackim. Komisja konkursowa w składzie:  Agnieszka Grochowska, Ewa Soczyńska, Małgorzata Więcławska, Dorota Krasucka podkreśliła wysoki poziom konkursu i nagrodziła następujące osoby:

Gimnazja:
I miejsce – Anna Czerwińska
II miejsce – Mateusz Jurkowski
III miejsce – Liwia Wojtaś
Wyróżnienia: Karolina Oleksińska, Anna Sienkiewicz, Mateusz Pawlina, Jakub Jędrys.

Szkoły ponadgimnazjalne:
I miejsce – Karolina Palica
II miejsce – Rafał Łajtar
III miejsce –  Weronika Purgał
Wyróżnienia: Karolina Jurkowska, Sylwia Jeleń, Agata Rybak, Aleksandra Kozak.

Laureaci otrzymali nagrody rzeczowe i dyplomy z rąk wicedyrektora szkoły mgr Piotra Mackiewicza.
Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy za rok!
Organizatorki konkursu: Małgorzata Więcławska i Dorota Krasucka.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej kliknij tutaj