Podwójne zwycięstwo w biegach przełajowych

ImagePodwójne zwycięstwo odniosły drużyny dziewcząt i chłopców z ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim w powiatowych sztafetowych biegach przełajowych, które odbyły się 24 września 2009 roku nad radzyńskim zalewem. Zespoły biegały na dystansie 10×800 metrów. Rywalizacja w tym roku przebiegała szczególnie zaciekle. Świadczy o tym kilkakrotne zmienianie się zawodników z różnych szkół na prowadzeniu poszczególnych zmian sztafety. Jednak finisz należał do uczniów naszej szkoły.

Oto skład zwycięskich sztafet:

Dziewczęta: Kołtun Paulina, Gruchoła Monika, Olszak Natalia, Matysiak Anna, Szafińska Magdalena, Dajek Karolina, Wysokińska Dominika, Zyszczyk Alicja, Gajda Dominika, Głuszek Paulina.

Chłopcy: Kalenik Karol, Trościańczyk Bartosz, Trojak Piotr, Czarnecki Jacek, Kiszkowski Przemysław, Nowacki Michał, Cybula Dominik, Ochal Mateusz, Sidor Jakub, Matejek Grzegorz.

Zwycięzcom gratulujemy i trzymamy kciuki w czwartek 08 października 2009 roku podczas finału rejonowego, który odbędzie się w Adamowie. Opiekunami drużyn byli Panowie: Bogdan Fijałek i Marek Frączek.

mt_gallery:Biegi przełajowe. Foto:Marek Topyła 

Więcej kliknij tutaj