Podwójne zwycięstwo szczypiornistów z ZSP

ImageW czwartek 12 stycznia 2012 w Hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim odbył się w ramach Licealiady powiatowy turniej piłki ręcznej dziewcząt i chłopców. Zmierzyły się druzyny ZSP i LO. Podwójne zwycięstwo odniosły drużyny dziewcząt i chłopców z naszej szkoły wygrywając 16:5 (dziewczęta) i 29:20 (chłopcy). Najwięcej bramek rzucili: Dominika Wysokińska (ZSP) – 8, Monika Sawicka (ZSP) – 4 oraz Michał Bogusz (ZSP) – 9, Mateusz Sidor (ZSP) -8 i Grzegorz Tchórzewski (LO) – 10.

W drużynach zagrali:
ZSP: Dominika Wysokińska, Monika Sawicka, Natalia Olszak, Alicja Zyszczuk, Urszula Jastrzębska, Karolina Bednarczyk, Marta Lipska, Aleksandra Stefaniak, Arleta Bondaruk, Agnieszka Kopeć, Kornelia Musiatowicz, Marta WójcikLicealiada - piłka ręczna chłopców
LO: Izabela Komoń, Magdalena Sposób, Weronika Wajszczuk, Wioletta Chwalczuk, Katarzyna Kisiel, Agnieszka Kowalik, Sylwia Koczkodaj, Magdalena Klin, Magdalena Golonka, Kinga Król, Sylwia Wasiluk, Patrycja OSak, Anna Czarniak, Joanna Bojanek
Chłopcy:
ZSP: Krystian Myka, Michał Bogusz, Daniel Jucha, Łukasz Kwaśny, Mateusz Sidor, Tomasz Końka, Marek Wierzbicki, Sebastian Brodawka, Emil Mazurek, Jarosław Krajanowski, Łukasz Niebrzegowski, Krzysztof Jędruchniewicz, Damian Duda
LO: Grzegorz Tchórzewski, Łukasz Osiak, Mateusz Ochnio, Artur Dymek, Arkadiusz Lipiński, Adrian Komoń, Łukasz Mucha, Damian Pliszka, Jarosław Siński, Patryk Mańko, Paweł Kurowski, Hubert Lecyk.
Sędziowali: Bartłomiej Bojarczuk i Sebastian Magier.

 

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej kliknij tutaj