Plebiscyt wypieków świątecznych

ImagePo raz kolejny uczniowie klas gastronomicznych Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim udowodnili, że mamy bardzo zdolną młodzież. W ogólnopolskim internetowym plebiscycie wypieków świątecznych, organizowanym przez czasopismo "Mistrz branży". Po 24 dniach rywalizacji w zwycięskiej trójce znalazły się uczennice klasy 3tg Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych: Ewelina Antończuk oraz Katarzyna Koczkodaj zajmując II miejsce z wynikiem 31,54%. Od 25 listopada do 18 grudnia internauci mieli możliwość oddania swojego głosu w konkursie. Każdy mógł oddać po jednym głosie na dany wypiek w kategoriach Receptura Mistrza lub Receptura Ucznia. Radzyński ZSP im. JP II reprezentowała spora grupa uczniów pod czujnym okiem Anny Matysiak, Elżbiety Stasiowskiej, Jacka Michalaka oraz Agnieszki Śledź.

Plebiscyt wypieków świątecznych 

W plebiscycie udział wzięli: Magda Puskarz, Katarzyna Hołownia, Katarzyna Sławińska, Agata Szczepaniuk, Marta Jastrzębska, Iwona Hukaluk, Maciej Strzelczyk, Natalia Siwczuk, Ewelina Antończuk, Katarzyna Koczkodaj, Wiktoria Sawicka, Kamila Bartkowiak, Weronika Korzeniewska, Patrycja Grabowska, Magdalena Skarżycka, Paulina Kołtun, Aneta Karwowska, Katarzyna Gruchoła, Sylwia Matejek. Mamy nadzieję, że coraz więcej młodzieży z Radzynia i okolic będzie odnosiło sukcesy w konkursach kulinarnych i godnie reprezentowało Powiat Radzyński. Więcej kliknij tutaj