Piknik Młodych Naukowców

ImageW dniach 18-19.05.2012 r. w Augustowie odbył się Piknik Młodych Naukowców (w ramach projektu Archimedes). Naszą szkołę reprezentowali: Paulina Susz (2la), Marlena Woch (2la), Aleksandra Zień (2lcg), Rafał Adameczek (2ti), Dariusz Nurzyński (2ti), Paweł Uchymiak (2ti) oraz opiekunowie Małgorzata Łysik i Ewa Osipiuk. 18.05.2012 w południe rozpoczęto Piknik Młodych Naukowców przez powitanie wszystkich uczestników zgromadzonych w auli Augustowsiego Centrum Edukacyjnego. Następnym punktem spotkania było Chemiczne Show – "Wojna światów – wojna czarodziejów" – zaprezentowane przez chemików Uniwersytetu Białostockiego, a wieczorem rejs statkiem.

 

19.05.2012 r, po śniadaniu rozpoczęły się zajęcia w grupach, a więc pokazy z biologii, chemii i fizyki oraz spotkania z naukowcami Uniwersytetu Białostockiego i studentami cybernetyki i informatyki Wojskowej Akademii Technicznej.
Nasza młodzież czynnie uczestniczyła w pokazach i godnie reprezentowała szkołę.

mt_gallery:Piknik Młodych Naukowców. Foto: Małgorzata Łysik 

 

mt_gallery:Piknik Młodych Naukowców Foto:Paulina Susz 

Więcej kliknij tutaj