Piłkarze z ZSP najlepsi

Image15.02.2017 roku rozegrano powiatowe zawody sportowe w ramach licealiady 2016/2017. Na turnieju spotkali się miłośnicy piłki nożnej halowej drużyny chłopców z I Liceum Ogólnokształcącego w Radzyniu Podlaskim, Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim, Zespół Szkół Samorządowych w Komarówce Podlaskiej, Zespół Szkół Rolniczych Wola Osowińska. Zawody rozegrano w hali sportowej w I LO w Radzyniu Podlaskim. Po zaciętych i przebiegających w sportowej atmosferze meczach, turniej wygrała drużyna Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim. Drużynę do zawodów przygotowali nauczyciele ZSP E.Koperwas i D.Panek.

ZSP Radzyń Podlaski 

Wyniki meczów
1. ZSS Komarówka Podlaska – ZSP Radzyń Podlaski 0:3 (0:1)
2. ZSR Wola Osowińska – I LO Radzyń Podlaski 0:2 (0:1)
3. ZSS Komarówka Podlaska – ZSR Wola Osowińska 3:0 (1:0)
4. ZSP Radzyń Podlaski – I LO Radzyń Podlaski 3:2 (1:1)
5. ZSS Komarówka Podlaska – I LO Radzyń Podlaski 0:3 (0:2)
6. ZSP Radzyń Podlaski – ZSR Wola Osowińska 5:0 (0:0)

Klasyfikacja końcowa
1. ZSP Radzyń Podlaski
2. I LO Radzyń Podlaski
3. ZSS Komarówka Podlaska
4. ZSR Wola Osowińska Więcej kliknij tutaj