Pikarze halowi w turnieju wojewódzkim

Image8 lutego 2011 w hali widowiskowo-sportowej przy Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim rozegrane zostały mistrzostwa rejonu w halowej piłce nożnej. W turnieju wzięło udział 5 drużyn: ZSE Międzyrzec Podlaski, ZSP Radzyń Podlaski, ZSZ Nr 2 Biała Podlaska, I LO Parczew, I LO Łuków. Uroczystego otwarcia dokonał Dyrektor Szkoły mgr inż. Zdzisław Janus, po czym ekipy przystąpiły do boju. Pomimo dość niespodziewanej przegranej w pierwszym meczu cały turniej wygrała drużyna naszej szkoły i awansowała do finału wojewódzkiego, który rozegrany zostanie 15.02.2011 w Chełmie.

ZSP Radzyń Podlaski 

 

Wyniki spotkań

 

 

ZSE MIĘDZYRZEC PODLASKI – ZSP RADZYŃ PODLASKI

2:1

ZSZ Nr 2 BIAŁA PODLASKI – I LO PARCZEW

0:0

I LO ŁUKÓW – ZSE MIĘDZYRZEC PODLASKI

1:0

ZSP RADZYŃ PODLASKI – ZSZ Nr 2 BIAŁA PODLASKI

2:1

I LO PARCZEW – I LO ŁUKÓW

3:2

ZSE MIĘDZYRZEC PODLASKI – ZSZ Nr 2 BIAŁA PODLASKI

0:3

ZSP RADZYŃ PODLASKI – I LO PARCZEW

1:0

ZSZ Nr 2 BIAŁA PODLASKI – I LO ŁUKÓW

2:1

ZSE MIĘDZYRZEC PODLASKI – I LO PARCZEW

0:4

ZSP RADZYŃ PODLASKI – I LO ŁUKÓW

0:0

 

Po pierwszych meczach ciężko było wskazać faworyta. Poziom spotkań był bardzo wyrównany i czasem o wyniku decydowały ostatnie sekundy. Trzy drużyny zdobyły taką samą ilość punktów i zwycięzcę wyłoniono porównując wyniki bezpośrednich spotkań trzech najlepszych drużyn. Tutaj ZSP okazało się bezkonkurencyjne.

 

 

 

 

NAZWA SZKOŁY

 

 

 PUNKTY

 

BRAMKI ZDOBYTE

 

BRAMKI STRACONE

1

ZSP Radzyń Podlaski

4

3

1

2

ZSZ Nr 2 Biała Podlaska

1

1

2

3

I LO Łuków

1

0

1

 

 

Tabela końcowa

 

 

 

NAZWA SZKOŁY

 

 

 PUNKTY

 

BRAMKI ZDOBYTE

 

BRAMKI STRACONE

1

ZSP Radzyń Podlaski

7

4

3

2

ZSZ Nr 2 Biała Podlaska

7

6

3

3

I LO Łuków

7

7

3

4

I LO Parczew

4

4

5

5

ZSE międzyrzec Podlaski

3

2

9

 

 

 GALERIA ZDJĘĆ

 

Więcej kliknij tutaj