Piłkarze halowi – trzeci w województwie

ImageW rozgrywanym Ludwinie Wojewódzkim turnieju piłki nożnej halowej chłopców, piłkarze z ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim zajęli 3 miejsce pokonując ekipy z Kraśnika i Zamościa oraz remisując z drużyną z Ludwina.

    13 marca na Wojewódzkim Turnieju Piłki Nożnej Halowej chłopców, rozgrywanym w ramach Licealiady 2007/2008, drużyna z ZSP zremisowała w meczu otwarcia z miejscową ekipą z Ludwina 2:2, zaś w drugim meczu pokonała piłkarzy z Zamościa w stosunku 4:1. W meczu o 3 miejsce rywalem naszych piłkarzy okazała się drużyna z Kraśnika. Po zaciętym meczu wynik brzmiał 4:3 dla naszych. W zwycięskiej drużynie wystąpili: R.Tabała, M.Szymanek, N.Łukaszuk, D.Piotrowicz, P.Mierzwiński, P.Dąbrowski, K.Nastulak (2 gole), S.Koczkodaj, P.Bednarczyk, W.Mańko, K.Sikora (4 gole), K.Wierzchowski (2 gole), R.Krasuski. Trener – mgr E.Koperwas.

ImageImage 

Więcej kliknij tutaj