Piłka ręczna – Liga Wojewódzka Dzieci

ImageDnia 22 listopada 2009 roku na Hali przy ZSP im. Jana Pawła II w Radzyniu Podlaskim rozegrano mecze piłki ręcznej Ligi Wojewódzkiej Dzieci. Do zawodów, których organizatorem był Młodzieżowy Uczniowski Ludowy Klub Sportowy "TECHNIK-ORION" zgłosiło się 4 drużyny: Piątka Biała Podlaska, ROXA Lublin, Łukovia Łuków i TECHNIK Radzyń Podlaski. Zawody zakończyły się zwycięstwem Łukovii, która nie przegrywając żadnego spotkania zdobył 6 punktów (stosunek bramek 73:26)

 

Wyniki spotkań:

Piątka Biała Podlaska – Roxa Lublin 22:21
Piątka Biała Podlaska – Łukovia Łuków 15:21
Piątka Biała Podlaska – Technik Radzyń Podlaski 29:1
Roxa Lublin – Łukovia Łuków
Roxa Lublin – Technik Radzyń
Łukowia Łuków – Technik Radzyń 27:0

Klasyfikacja końcowa:
1. Łukovia Łuków
2. Piątka Biała Podlaska
3. Roxa Lublin
4. Technik Radzyń Podlaski

Foto: Jacek Dębski i Marek Topyła

mt_gallery:Piłka ręczna - Liga wojewódzka Dzieci: Foto: J.Dębski i M.Topyła 

Więcej kliknij tutaj