O Laur Lubelskiego Koziołka

ImageW dniu 4.06.2016r. na obiekcie sportowym Aqua Lublin odbyła się III runda zawodów " O Laur Lubelskiego Koziołka". Lubelska pływalnia gościła prawie 400 zawodników z 20 klubów. W zawodach wystartowało 30 zawodników z MULKS Technik-Orion. W startach indywidualnych na podium stawali: Michał Danilczuk-II miejsce w konkurencji 50 m stylem motylkowym, Urszula Gepner – II miejsce w konkurencji 25 m stylem klasycznym oraz Łukasz Opolski – 100 m stylem grzbietowym. Bardzo dobrze spisała się sztafeta mieszana 4x 50 m stylem zmiennym w skłądzie: Eliza Gomółka, Mikołaj Maciuk, Jakub Kałuszyński i Michał Danilczuk zajmując 5 miejsce na 18 startujących drużyn.

Wysokie miejsca zajęli również: Mikołaj Trykacz – 5 miejsce 50 m styl motylkowy, 6 miejsce 100 m styl grzbietowy, Łukasz Opolski – 8 miejsce 50 m styl motylkowy, Gomółka Eliza – 7 miejsce 100 m styl zmienny, Jakub Kałuszyński – 5 miejsce 100m styl zmienny i 4 miejsce 100 m styl grzbietowy, Michał Danilczuk – 5 miejsce 100 m styl grzbietowy, Igor Melchior – 7 miejsce 100 m styl grzbietowy.
W starszych rocznikach wysokie lokaty zajmowali: Nikodem Denisiuk – 9 miejsce 50 m styl dowolny, Rafał Musiatowicz – 8 miejsce, Bartosz Kostrzewa- 9 miejsce, Michał Niewęgłowski – 10 miejsce wszyscy w konkurencji 50 m styl klasyczny, Bartosz Trykacz – 9 miejsce 200 m stylem dowolnym. Pozostali zawodnicy zaliczyli również dobre starty, poprawiając swoje rekordy życiowe. Do startów w Lublinie zawodników przygotował trener Jacek Dębski.
Szczegółowe wyniki z zawodów dostępne są na www.megatiming.pl.
Wyjazd współfinansowany ze środków zarządu powiatu w ramach zadania „Delfinek 2016 r”.

mt_gallery:O Laur Lubelskiego Koziołka 

Więcej kliknij tutaj