O 3 punkty od zwycięstwa

ImageTrzech punktów w tie-breaku zabrakło zespołowi Technik ORION by odnieść pierwsze zwycięstwo w sezonie w Wojewódzkiej Lidze Juniorów. Nic nie zapowiadało pięciosetowego pojedynku, bowiem drużyna gości – ŁKS Orlęta Łuków dość łatwo wygrała pierwsze dwa sety  nie podnosząc zbyt wysoko poprzeczki. MULKS Technik Orion przelamał się dopiero w trzecim secie, kiedy to po emocjonującej końcówce wygrali 26:24. Czwarty set to dominacja drużyny z Radzynia – seryjnie zdobywane punkty i entuzjazm wielu kibiców, którzy przybyli na to spotkanie. Niestety w piątym secie zabrakło już tej energii, którą zawodnicy wyzwolili z siebie w czwartej odsłonie. Przy stanie 13:14 po obronionym meczbolu, atak gości z Łukowa zakończył to spotkanie. Miejmy nadzieję, że kolejne spotkania będą nie mniej emocjonujące.

 

Wyniki poszczególnych setów: 19:25, 23:25, 26;24, 25:14, 13:15

Technik ORION: Ł.Szczygieł, Ł.Kwaśny, D.Sidor, M.Mróz, R.Mysiak, P.Luty, M.Korulczyk, J.Łuba, B.Rybak, W.Rzepka (libero), G.Czopek (libero)
ŁKS Orlęta Łuków: B.Oleśkiewicz, J.Serżysko, D.Jezierski, M.Pacyna, J.Daniluk, S.Zaleski, K.zaniawski, J.Prus, D.Smarż. J.Sierpień (libero)

Sędziowali: R.Wolski, T.Paszkowski, B.Bojarczuk

 

GALERIA ZDJĘĆ

Więcej kliknij tutaj