Nauczyciele – Uczniowie 13:14

ImageOdbywające się niedawno Mistrzostwa Europy w Piłce Ręcznej nie przysporzyły tylu emocji co dzisiejszy mecz pomiędzy drużyną Nauczycieli i drużyną Uczniów. W zawodach jakie rozegrano dnia 09.02.2010 na Hali przy ZSP zmierzyła się 19-osobowa reprezentacja Uczniów w składzie: K.Myka, K.Grochoła, M.Sidor, D.Sidor, S.Brodawka, J.Łuba, A.Matysiak, J.Krajanowski, Ł.Kwaśny, G.Szczepaniuk, D.Cybula, D.Jucha, P.Jucha, B.Grochowski, M.Ostrowski, K.Poliński, P.Cholewa, P.Nieznajek, D.Waszkiewicz z drużyną Nauczycieli w składzie: Ks. L.Przybyłowicz, J.Dębski, S.Magier, D.Demianiuk, M.Paszkowski, D.Panek, E.Koperwas, P.Mackiewicz, P.Iwańczuk

 

Pierwsze minuty spotkania to niecelne strzały uczniów, zaś kontry jakie przeprowadzili nauczyciele zamieniły się na bramki i prowadzenie 3:0. ImageStrzelecki festiwal rozpoczął Sebastian Magier, który w całym meczu sześciokrotnie dziurawił bramkę przeciwników. Kolejne minuty przyniosły już bardziej wyrównaną grę. Żadnej z drużyn nie udało się odskoczyć na więcej niż 2 bramki, a prowadzenie zmieniało się raz za razem. Szczęście sprzyjało dzisiaj drużynie Uczniów, którzy wygrali ostatecznie spotkanie wynikiem 14:13. Wyróżniającym się zawodnikiem w drużynie Uczniów był Dominik Waszkiewicz, który sześciokrotnie trafiał do bramki, której z dużym zapałem bronił ks. Leszek Przybyłowicz.

Bramki zdobywali jeszcze:
W drużynie nauczycieli: Damian Panek (2), D.Demianiuk (2), M.Paszkowski (1), J.Dębski (1)
W drużynie uczniów: K.Poliński (3), Ł.Kwaśny (1), P.Nieznajek (1), D.Cybula (2), Sidor(1)

Po meczu Nauczyciele-Uczniowe, reprezentacja rozegrała jeszcze kontrolną grę, w której koledzy ze starszych klas gładko wygrali 14:4 z młodszymi zawodnikami.

 

Więcej kliknij tutaj