Nauczyciele – Księża 3:2

ImageW rozegranym, w ramach obchodów Dnia Papieskiego, meczu pomiędzy drużyną Nauczycieli z kapitanem Wiesławem Korólczykiem a drużyną Księży z kapitanem ks. Jackiem Guzem padł wynik 3:2.

 

W drużynie Nauczycieli zagrali: Wiesław Korólczyk, Marek Paszkowski, Andrzej Niewęgłowski, Dariusz Demianiuk, Wojciech Blicharz, Sebastian Magier, Paweł Iwańczuk oraz gościnnie w drużynie z ZSP Adndrzej Filipiuk i Marek Grochowski.

W drużynie Księży zagrali: Ks. Diakon Tomasz Grzyb (WSD Siedlce), Ks. Paweł Kindracki (WSD Siedlce), Ks. Marcin Olek (Dyr. Bursy w Siedlcach), Ks. Michał Wawerski (wikariusz katedry w Siedlcach), Ks. Sławomir Bylina (wikariusz par. Bożego Ciała w Siedlcach), Ks. Michał Chromiński (prefekt KLO  Łukowie) oraz Ks. Jacek Guz z parafii NMP w Radzyniu Podlaskim (kapitan drużyny).

Wyniki w poszczególnych setach (Nauczyciele – Księża): 25:19, 23:25, 25:18, 30:28, 20:25

Na mecz przybyła również liczna grupa kibiców, która dopingowała obie drużyny do walki o punkty.

Galeria zdjęć z meczu

Więcej kliknij tutaj