Natalia Olszak w Reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata

ImageW niedzielę 6 lutego 2011 roku, zawodniczka Radzyńskiej Akademii Taekwon-Do Natalia Olszak otrzymała powołanie z rąk Trenerów Reprezentacji Polski na zgrupowanie przedstartowe Kadry Narodowej oraz do 6-osobowego składu Reprezentacji Polski Juniorów na MISTRZOSTWA ŚWIATA w Nowej Zelandii !!!. Marzenie Natalii spełniło się. Najważniejsze w jej życiu zawody odbędą się już za 28 dni w oddalonej prawie 20 tysięcy kilometrów od Radzynia Podlaskiego stolicy Nowej Zelandii – Wellington. To historyczna chwila dla zawodniczki, Radzyńskiej Akademii Taekwon-Do i naszego miasteczka. To już trzecia radzynianka na Mistrzostwach Świata!!! W historii naszego miasta dokonali tego Dawid Dudek (Włochy 2004, Argentyna 2009) i Natalia Popek (Honduras 2006 i Kanada 2007) z trzech przywożąc tytuły Mistrzów Świata .

Image 

Więcej kliknij tutaj